متن رونده

۲۰۱۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۷
۲۰۱۸/۰۸/۱۳ - ۰۷:۲۶
۲۰۱۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۹
۱
۲
۳
۴
۵
آشفتگی‌های اخیر در برخی حوزه‌های اقتصادی را می‌توان به فرصتی برای ریشه‌کنی تروریست‌های اقتصادی تبدیل کرد. فرصتی که استفاده از آن مشروط به همکاری نهادهای مختلف و قاطعیتی بدون ملاحظه است.
۲۰۱۸/۰۷/۳۱ - ۱۴:۳۸
انتشار اخباری مبنی بر آغاز برخورد قاطعانه دستگاه قضا با تروریست‌های اقتصادی همزمان با اعلام آمادگی ترامپ برای مذاکره با ایران زمینه‌ساز آن شده است که بزک‌کنندگان غرب به میانه میدان آمده و از پیشنهاد رئیس‌جمهور آمریکا استقبال کنند، این گروه‌ها و اشخاص مشکلات را نه مشکلاتی داخلی که ناشی از اخم و لبخند آمریکا می‌دانند و القا می‌کنند!
۲۰۱۸/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۰
در شرایطی که احتمال عرضه ارز پتروشیمی‌ها به بازار ثانویه جدی‌تر شده، بیم افزایش قیمت برخی کالاهای واسطه‌ای تا دو برابر هم شدت گرفته است.
۲۰۱۸/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۵
مدیرکل برنامه‌ریزی و تنظیم بازار وزارت صنعت گفت: به اندازه نیاز و سرانه مصرف کشور، کالای مصرفی وجود دارد و تولید می‌شود اما دشمنان ما به دنبال آشفته سازی فضای اقتصادی هستند.
۲۰۱۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۵
به دنبال اعلام وصول سؤال نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور در صحن علنی و لزوم حضور دکتر روحانی در صحن علنی برای پاسخگویی به این سؤالات معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: اینکه در مدت کوتاهی پنچ سؤال از رئیس‌جمهور مطرح شود جای تأمل دارد.
۲۰۱۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۰
این مطلب ۵۷۳ بار خوانده شده
آيت‎الله طباطبايي‎نژاد:

راهپيمايي باشكوه ۲۲ بهمن نشانه رشد و ايستادگي ملت ايران است

تحذیر :امام جمعه اصفهان با تشكر از مردم ايران به دليل حضور در راهپيمايي ۲۲ بهمن، اين حضور باشكوه را نشانه رشد و ايستادگي ملت ايران دانست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تحذیر به نقل از رسا، آيت‎الله سيديوسف طباطبايي‎نژاد در خطبه‎هاي اين هفته نماز جمعه اصفهان كه در مصلاي امام خميني(ره) برگزار شد، با اشاره به حماسه مردم ايران در راهپيمايي ۲۲ بهمن‎ماه، گفت: از مردم خوب كشورمان تشكر مي‎كنم كه بهتر از سال‎هاي قبل در راهپيمايي ۲۲ بهمن شركت كردند و اين دليل بر رشد و عظمت فكري و تدين مردم ايران است.

 

وي ادامه داد: وقتي مردم ايران از طرفي مي‎بينند دشمنان در دشمني‎شان شدت بيشتري به خرج مي‎دهند و از طرفي هم مراجع تقليد و علما تأكيد بر حضور در راهپيمايي دارند، آن‎ها هم در اين حماسه شركت مي‎كنند و از سنين مختلف هستند و برخي از آنان با وضعيت بيماري در اين راهپيمايي شركت كردند.

 

امام جمعه اصفهان با بيان اين‎كه اگر كسي با ما نجنگد ما اهل صلح هستيم، اظهار كرد: ما حتي صلح جهان را مي‎خواهيم اما اگر كسي با ما بجنگد وظيفه داريم تا آخرين قطره خون در برابرش بايستيم و ملت ما از اين راهپيمايي‎هايشان و از حركت‎هايشان در ايام الله كاملا مشخص است كه همچون اول انقلاب در برابر دشمن ايستاده‎اند و تابع فرمان‎هاي رهبر معظم انقلاب هستند كه ايشان طبق قرآن دستور مي‎دهند.

 

وي با تشكر از دكتر قاليباف به دليل پذيرفتن دعوت مردم اصفهان در حضور در مراسم ۲۲ بهمن، خاطرنشان كرد: عذرخواهي مي‎كنم از عزيزاني كه در راهپيمايي شركت كردند و مي‎خواستند همان‎جا نماز بخوانند، آن‎جا هوا سرد بود و مضافا بر اين‎كه احتمال بارندگي بود و در عين حال سرما و دوري راه بود كه نتوانستيم در ميدان امام(ره) نماز جمعه را برگزار كنيم.

 

آيت‎الله طباطبايي‎نژاد با اشاره به اين‎كه انقلاب اسلامي، اسلام منحرف را به اسلام ناب تبديل كرد، اظهار كرد: اين كار همه پيامبران بود كه مردم را از راه انحرافي به راه راست هدايت مي‎كردند و كساني بعد از پيامبر(ص) همچون حضرت امام(ره) راه پيامبران را ادامه دادند.

 

وي گفت: گراني و ركود و مانند اين‎ها هست و خيلي‎هايش هم تقصير آمريكا نيست، بلكه ناشي از بي‎تدبيري ما است، هر دولتي كه عوض مي‎شود همه را از اول تا آخر عوض مي‎كنند، صرف اين‎كه ميل به شما نداشتند و به شما رأي ندادند و بايد عوض بشوند، فرهنگ اشتباهي است، اميدواريم كه عقل‎مان رشد بكند و اين‎قدر جابه‎جايي‎ها و عوض كردن‎ها نباشد كه يك قسمت از عقب‎ماندگي‎هايمان به دليل همين‎ها است.

 

امام جمعه اصفهان با اشاره به دستاوردهاي انقلاب، خاطرنشان كرد: بسياري از دولت‎ها از ابتدا تا انتها كارهاي بسيار مهم و اساسي را براي كشور انجام دادند و همين دولت هم دارد كار مي‎كند و زحمت مي‎كشد و بسياري طرح‎ها و پروژه‎ها را در اين دهه فجر افتتاح كردند، چهل ميليون جمعيت از اول انقلاب تا حالا به جمعيت ما اضافه شده است و درست است كه بيكاري وجود دارد اما جمعيت هم رشد كرده است،‌ هزارها روستا برق‎دار و آب‎دار و تلفن‎دار شده‎اند و گازرساني در بعضي از روستاهايي كه اصلا فكرش را نمي‎كرديم، ايجاد شده است.

 

وي ادامه داد: البته گاهي بي‎تدبيري‎هايي هست و ما نبايد به خاطر برخي اشتباه‎كاري‎ها همه‎چيز را ناديده بگيريم كه با انصاف و باعدل منافات داشته باشد، يكي از كارهاي خوب جمهوري اسلامي اين سربلندي مسلمانان است، قبلا كسي ايران را به حساب نمي‎آورد و الان همه جا حرف ايران است، مگر كسي جرأت داشت عليه آمريكا تظاهرات كند، اين را از ما گرفتند، مگر جرأت داشتند پرچم آمريكا را آتش بزنند،‌ ماها آتش زديم و از ما ياد گرفتند و ديديم كه آمريكا هيچ غلطي نمي‎تواند بكند.

 

نماينده ولي‎فقيه در استان اصفهان همچنين با اشاره به روايت ۷۵ روز بعد از رحلت پيامبر اكرم(ص) شهادت بانوي دو عالم را تسليت گفت و خاطرنشان كرد: آن‎چه داريم از اين خانواده و حضرت فاطمه زهرا(س) است، امام سجاد(ع) در شام وقتي خودشان را معرفي مي‎كنند ۷۰ صفت براي اميرالمؤمنين(ع) نقل مي‎كند و يكي از صفات ايشان را صبورترين انسان‎ها ذكر مي‎كند، اما امام علي(ع) در ماجراي شهادت حضرت زهرا(س) صبرش تمام شد.

 

نگراني برخي از ترامپ اشتباه و بي‎جا است

 

وي همچنين در خطبه اول با بيان اين‎كه كسي كه تبعيت از رهبري نداشته باشد شيعه و بلكه حتي مسلمان نيست، خاطرنشان كرد: البته اهل‎سنت هم به يك معنا رهبري را قبول دارند اما مانند شيعه نيست، پادشاه آل‎سعود كه يك احمقي است كه مال مسلمانان را براي مسلمان‎كشي استفاده مي‎كند، اين فرد كه نمي‎تواند اولي‎الامر باشد.

 

آيت‎الله طباطبايي‎نژاد با بيان اين‎كه مقابله با دشمن وزير سلطه كافر نبودن بسيار ارزش دارد، اظهار كرد: ما بدون اجازه آمريكايي‎ها نمي‎توانستيم آب بخوريم، امام خميني(ره) اين قانون قرآني را براي ما آوردند كه كفار هيچ‎گاه با ما خوب نخواهند شد، حتي آنان كه ظاهرشان خوب است اما باطنشان با ما خوب نيست، قرآن مي‎فرمايد هيچ‎گاه يهود و نصاراي از ما راضي نمي‎شوند.

 

وي افزود: اين‎ها دشمني‎هايشان به خاطر موشك و انرژي هسته‎اي نيست، قرآن مي‎فرمايد اين‎ها دائما با انسان مي‎چنگند تا جايي كه بتوانند شما را از دينتان برگردانند،‌ آخر جنگشان موشك نيست،‌ آخر جنگشان انرژي هسته‎اي نيست، اين‎ها فرموده‎هاي رهبر معظم انقلاب و امام خميني(ره) است كه بارها فرموده‎اند.

 

نماينده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبري ادامه داد: بعضي‎ها نگران هستند كه اين ترامپ ديوانه است، ما اين ديوانگي را مي‎دانستيم و مي‎دانيم كه شيطان بر او حكومت مي‎كند، يك چيزهايي را مي‎گويد قرآن مي‎فرمايد اين چيزهايي كه از دهانشان مي‎پرد و مي‎گويد چيزي نيست بلكه آن‎چه كه در سينه‎هايشان مخفي مي‎كنند، بالاتر و بزرگ‎تر است، قرآن مي‎فرمايد آن‎ها هيچ‎گاه خير و خوبي شما را نمي‎خواهند، آن‎ها الان خوشحالند كه عربستان مسلمان را فريب دادند و به جنگ با مسلمانان واداشتند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

چند رسانه ای