متن رونده

۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۰
۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۹
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۵:۵۸
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۰
۱
۲
۳
۴
۵
در سایه سکوت و انفعال و وادادگی سفارت ایران در لاهه و وزارت امور خارجه کشورمان، طرف هلندی در کمال آرامش به جای مجرم (بدلیل پناه دادن به یک تروریست جانی) در مقام شاکی نشسته و دو نفر از دیپلمات‌های ما را از این کشور اخراج کرده است.
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۱
پس از انتشار لیست واردکنندگان با ارز دولتی در ابتدای سال جاری توسط وزیر ارتباطات و بانک مرکزی که حاکی از تخلف و یا سوء استفاده برخی شرکت‌ها از ارز ارزان قیمت دولتی بود، نزدیک به ۸۰ درصد مردم در نظر سنجی یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند خواستار اشد مجازات برای متخلفان هستند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۵
اروپایی ها اجرای بسته پیشنهادی خود را تقریباً به اواسط پاییز موکول کرده اند. آنان در واقع می خواهند با خرید زمان و ایجاد مزاحمت برای ایران توسط تحریم های جدید آمریکا، بیشترین امتیاز لازم را بدست آورده و کمترین امتیاز ممکن را بدهند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۰
دستگیری چند متهم که در بستر فضای مجازی دست به ‌اشاعه منکرات زده بودند و پخش سخنان آنان در صدا و سیما که می‌توانست حسابشده‌تر باشد، زمینه‌ساز یک جنجال رسانه‌ای از سوی کسانی شده است که تا دیروز تروریست‌های اقتصادی را برند اقتصاد ایران می‌خواندند و برای آنها ‌اشک می‌ریختند!
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۶
برجسته کردن غیرعادی یک رویداد در رسانه‌ها می‌تواند نقش نارنجک صوتی یا دودزا را ایفا کند. توقف روند برخورد با تروریست‌های اقتصادی می‌تواند هدف از این سروصدا و غبارآلود کردن فضا باشد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۰
این مطلب ۲۸۶ بار خوانده شده
ایزدی:

آمریکا به دنبال گرفتن امتیازهای بیشتر از ایران است/ نشان دهیم تحمل‌مان در موضوع هسته‌ای بالا نیست

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: ترامپ و آمریکا می‌خواهند که برجام باشد ولی یکسری امتیازهای دیگری هم از ایران گرفته شود، به همین دلیل هم بحث مذاکرات موشکی را مطرح می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش تحذیر به نقل از فارس،فؤاد ایزدی عضو هیات علمی دانشگاه تهران در خصوص تلاش آمریکا و غرب برای مذاکره بر روی توان موشکی کشور، گفت: در اینکه برجام برای آمریکا و غرب توافق خوبی است شکی نیست ولی ترامپ از زمانی که رئیس جمهور آمریکا شده با توجه به اظهارات نتانیاهو احساس می‌کند می‌توانستند از ایران امتیاز بیشتری را بگیرند.

وی در ادامه با اشاره به تلاش ترامپ برای رسیدن به یک توافق تکمیلی در کنار برجام، تاکید کرد: امروز ترامپ و آمریکا می‌خواهند که برجام، نظارت‌ها بر صنعت هسته‌ای ایران و تعهداتی که ایران دارد همه وجود داشته باشند ولی یکسری امتیازهای دیگری هم از ایران گرفته شود. به همین دلیل هم بحث مذاکرات موشکی را مطرح می‌کنند.

ایزدی ادامه داد: آمریکا قصد دارد ایران را به سمت دادن امتیازهای جدید ببرد و از طرفی هم مقام‌های اروپایی را مجاب کند که می‌شود از ایران امتیاز بیشتری گرفت به همین دلیل تلاش‌هایی در این راستا می‌کند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه باید جلوی ضرر را از همین جا بگریم، گفت: باید به آمریکا و غرب نشان دهیم تحمل ایران در خصوص موضوع هسته ای خیلی بالا نیست، باید به طرف مقابل نشان ددهیم آمادگی خروج از برجام را داریم و طوری عمل کنیم که طرف مقابل بفهمد ایران از وضعیت موجود در خصوص برجام خسته شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

چند رسانه ای