متن رونده

۲۰۱۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۷
۲۰۱۸/۰۸/۱۳ - ۰۷:۲۶
۲۰۱۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۹
۱
۲
۳
۴
۵
آشفتگی‌های اخیر در برخی حوزه‌های اقتصادی را می‌توان به فرصتی برای ریشه‌کنی تروریست‌های اقتصادی تبدیل کرد. فرصتی که استفاده از آن مشروط به همکاری نهادهای مختلف و قاطعیتی بدون ملاحظه است.
۲۰۱۸/۰۷/۳۱ - ۱۴:۳۸
انتشار اخباری مبنی بر آغاز برخورد قاطعانه دستگاه قضا با تروریست‌های اقتصادی همزمان با اعلام آمادگی ترامپ برای مذاکره با ایران زمینه‌ساز آن شده است که بزک‌کنندگان غرب به میانه میدان آمده و از پیشنهاد رئیس‌جمهور آمریکا استقبال کنند، این گروه‌ها و اشخاص مشکلات را نه مشکلاتی داخلی که ناشی از اخم و لبخند آمریکا می‌دانند و القا می‌کنند!
۲۰۱۸/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۰
در شرایطی که احتمال عرضه ارز پتروشیمی‌ها به بازار ثانویه جدی‌تر شده، بیم افزایش قیمت برخی کالاهای واسطه‌ای تا دو برابر هم شدت گرفته است.
۲۰۱۸/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۵
مدیرکل برنامه‌ریزی و تنظیم بازار وزارت صنعت گفت: به اندازه نیاز و سرانه مصرف کشور، کالای مصرفی وجود دارد و تولید می‌شود اما دشمنان ما به دنبال آشفته سازی فضای اقتصادی هستند.
۲۰۱۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۵
به دنبال اعلام وصول سؤال نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور در صحن علنی و لزوم حضور دکتر روحانی در صحن علنی برای پاسخگویی به این سؤالات معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: اینکه در مدت کوتاهی پنچ سؤال از رئیس‌جمهور مطرح شود جای تأمل دارد.
۲۰۱۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۰
این مطلب ۴۴۱ بار خوانده شده
ایزدی:

آمریکا به دنبال گرفتن امتیازهای بیشتر از ایران است/ نشان دهیم تحمل‌مان در موضوع هسته‌ای بالا نیست

عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: ترامپ و آمریکا می‌خواهند که برجام باشد ولی یکسری امتیازهای دیگری هم از ایران گرفته شود، به همین دلیل هم بحث مذاکرات موشکی را مطرح می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش تحذیر به نقل از فارس،فؤاد ایزدی عضو هیات علمی دانشگاه تهران در خصوص تلاش آمریکا و غرب برای مذاکره بر روی توان موشکی کشور، گفت: در اینکه برجام برای آمریکا و غرب توافق خوبی است شکی نیست ولی ترامپ از زمانی که رئیس جمهور آمریکا شده با توجه به اظهارات نتانیاهو احساس می‌کند می‌توانستند از ایران امتیاز بیشتری را بگیرند.

وی در ادامه با اشاره به تلاش ترامپ برای رسیدن به یک توافق تکمیلی در کنار برجام، تاکید کرد: امروز ترامپ و آمریکا می‌خواهند که برجام، نظارت‌ها بر صنعت هسته‌ای ایران و تعهداتی که ایران دارد همه وجود داشته باشند ولی یکسری امتیازهای دیگری هم از ایران گرفته شود. به همین دلیل هم بحث مذاکرات موشکی را مطرح می‌کنند.

ایزدی ادامه داد: آمریکا قصد دارد ایران را به سمت دادن امتیازهای جدید ببرد و از طرفی هم مقام‌های اروپایی را مجاب کند که می‌شود از ایران امتیاز بیشتری گرفت به همین دلیل تلاش‌هایی در این راستا می‌کند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه باید جلوی ضرر را از همین جا بگریم، گفت: باید به آمریکا و غرب نشان دهیم تحمل ایران در خصوص موضوع هسته ای خیلی بالا نیست، باید به طرف مقابل نشان ددهیم آمادگی خروج از برجام را داریم و طوری عمل کنیم که طرف مقابل بفهمد ایران از وضعیت موجود در خصوص برجام خسته شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

چند رسانه ای