متن رونده

۲۰۱۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۷
۲۰۱۸/۰۸/۱۳ - ۰۷:۲۶
۲۰۱۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۹
۱
۲
۳
۴
۵
آشفتگی‌های اخیر در برخی حوزه‌های اقتصادی را می‌توان به فرصتی برای ریشه‌کنی تروریست‌های اقتصادی تبدیل کرد. فرصتی که استفاده از آن مشروط به همکاری نهادهای مختلف و قاطعیتی بدون ملاحظه است.
۲۰۱۸/۰۷/۳۱ - ۱۴:۳۸
انتشار اخباری مبنی بر آغاز برخورد قاطعانه دستگاه قضا با تروریست‌های اقتصادی همزمان با اعلام آمادگی ترامپ برای مذاکره با ایران زمینه‌ساز آن شده است که بزک‌کنندگان غرب به میانه میدان آمده و از پیشنهاد رئیس‌جمهور آمریکا استقبال کنند، این گروه‌ها و اشخاص مشکلات را نه مشکلاتی داخلی که ناشی از اخم و لبخند آمریکا می‌دانند و القا می‌کنند!
۲۰۱۸/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۰
در شرایطی که احتمال عرضه ارز پتروشیمی‌ها به بازار ثانویه جدی‌تر شده، بیم افزایش قیمت برخی کالاهای واسطه‌ای تا دو برابر هم شدت گرفته است.
۲۰۱۸/۰۸/۰۱ - ۰۷:۲۵
مدیرکل برنامه‌ریزی و تنظیم بازار وزارت صنعت گفت: به اندازه نیاز و سرانه مصرف کشور، کالای مصرفی وجود دارد و تولید می‌شود اما دشمنان ما به دنبال آشفته سازی فضای اقتصادی هستند.
۲۰۱۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۵
به دنبال اعلام وصول سؤال نمایندگان مجلس از رئیس‌جمهور در صحن علنی و لزوم حضور دکتر روحانی در صحن علنی برای پاسخگویی به این سؤالات معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: اینکه در مدت کوتاهی پنچ سؤال از رئیس‌جمهور مطرح شود جای تأمل دارد.
۲۰۱۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۰
این مطلب ۲۷۳ بار خوانده شده
آیت الله العظمی نوری همدانی:

طرح مذاکره مجدد با آمریکا بی تردید خیانت است

چند سال كشور معطل برجام شد كه نتيجه آن باعث زبان درازی دشمن شد و الان هم عده اي بحث مذاكره مجدد با آمریکا را مطرح مي كنند كه اين تفكر بي ترديد خيانت است.
نسخه مناسب چاپ

حضرت آیت الله نوري همداني در ديدار جمعي از اساتيد سطوح عالي حوزه علميه قم، گفتند: تمام همت مسئولان رفع مشكل مردم باشد، مشكلات اقتصادي مردم مايه شرمندگي مي شود و عده اي هم بجاي اينكه مرهم باشند، نمك به زخم مي زنند، مردم وقتي مي بينندكه يك مسول مي آيد مشكلات انها را كتمان مي كند، به ناراحتي آنها افزوده مي شود.
اين مرجع تقليد افزودند: درست است دشمن جنگ اقتصادي را آغاز كرده و بي رحمانه هم مشغول است، اما بايد توجه داشت مديريت مسئولین کشور ما هم ضعيف است؛ هيچ اشراف و نظارتي بر خدمات و كالا وجود ندارد؛ مسئولان نبايد از تذكر و انتقاد دلسوزانه براشفته شوند؛ روزانه افراد زيادي براي ما نامه مي نويسند يا به دفتر مراجعه مي كنند و بسيار ناراحت و نگران از معيشت و اقتصاد هستند و از علما و مراجع و حوزه مي خواهند حداقل وضع موجود را تذكر دهند.
معظم له در ادامه افزودند: چند سال كشور معطل برجام شد كه نتيجه آن  باعث زبان درازی دشمن شد و الان هم عده اي بحث مذاكره مجدد با آمریکا را مطرح مي كنند كه اين تفكر بي ترديد خيانت است.
حضرت آیت الله نوری همدانی خاطر نشان ساختند: نبايد مسايل حاشيه اي مطرح شود، همگان بايد با وحدت و همدلي به فكر مقابله بادشمن باشند؛  اين انقلاب و نظام خون بهای هزاران شهيد است؛ لذا بايد به هرقيمت كه شده از آن حفاظت نمود و از اركان آن يعني اسلام و ولايت فقيه و مردم محافظت كرد.

معظم له در پایان گفتند: باید از ميدان دادن به دشمن جلوگيري کنیم و مسئولان با پيروي از رهبري و آرمان و سفارشات امام(ره) مشكلات را حل كنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

چند رسانه ای